Projektowanie i zakładanie wysokiej jakości ogrodów na Śląsku

Pielęgnacja ogrodów Śląsk Katowice śląskie

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do pięknego i zadbanego ogrodu. Odgrywa ona ważną rolę zarówno wtedy, gdy rośliny są dopiero co posadzone i muszą się zregenerować, jak i gdy domownicy cieszą się już bujną roślinnością. Jednak nie każdy ma czas oraz siły na kompleksową i regularną pielęgnację swojego ogrodu. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Pielęgnacja ogrodów Katowice – dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej firmy?

Każdy właściciel ogrodu wie, że wystarczy zapomnieć o jego pielęgnacji na kilka tygodni – na przykład podczas wakacyjnego urlopu – a konieczne będzie doprowadzanie go do porządku przez wiele miesięcy. Niestety, aby ogród cieszył oczy domowników oraz zachwycał gości musi być regularnie pielęgnowany. W dzisiejszych czasach nie każdy może sobie na to pozwolić – praca, obowiązki rodzinne oraz inne aktywności pochłaniają sporo czasu. Jednak, kto nie marzy o tym, aby w słoneczną, letnią niedzielę zrelaksować się na swoim zadbanym ogrodzie – w towarzystwie owocowych drzewek, kolorowych rabatek, a nawet szumu wody?

Dzięki naszej pomocy możesz cieszyć się pięknym ogrodem, bez żadnego wysiłku. Mamy duże doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną na temat pielęgnacji wszelkiego rodzaju roślin i kwiatów. Pomagamy nie tylko w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, ale też w ich regularnej pielęgnacji. Nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że żadna praca ogrodowa nie stanowi dla nas dużego wyzwania.

Pielęgnacja ogrodów śląskie – szeroki zakres usług

Nasze usługi świadczymy przez cały rok. Odpowiedniej pielęgnacji potrzebują szczególnie świeżo posadzone roślinki, które muszą przyjąć się na nowych stanowiskach. Niezwykle ważne jest ich staranne nawadnianie oraz nawożenie przez pierwsze 3-4 lata. Sam zabieg nawożenia wykonuje się 1-3 razy w roku – szczególnie wiosną i latem, gdyż wtedy rośliny mają największe zapotrzebowanie.

Nasza firma stosuje najlepsze nawozy ze starannie dobranymi makro- i mikroskładnikami. Zajmujemy się też przycinaniem pędów i przekwitłych kwiatów, koszeniem trawnika oraz odchwaszczaniem. Natomiast zimą opiekujemy się ogrodami zimowymi, wymagającymi profesjonalnej pielęgnacji.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna pielęgnacja ogrodów Śląsk jest obszarem na terenie, którego działamy. Dołożymy wszelkich starań, aby zamienić Twoją przestrzeń wokół domu w przepiękny ogród. Zachęcamy do kontaktu!