Projektowanie i zakładanie wysokiej jakości ogrodów na Śląsku

Projektowanie i zakładanie systemów nawodnienia Gardena

Przy urządzaniu ogrodów dbamy o najwyższą możliwą jakość wszelkich montowanych produktów dlatego korzystamy z towarów oferowanych przez renomowaną firmę Gardena (jesteśmy autoryzowanym partnerem). Regularny udział w szkoleniach oraz bieżące monitorowanie nowych technologii gwarantuje zastosowanie w Państwa ogrodach najlepszych rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz instalacji wodnej.

Architektura Krajobrazu – Spotkania Profesjonalistów Info-Inwest

2007

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciągłego rozwoju w branży ogrodnictwa. Zmieniające się trendy oraz metody kształtowania terenów zieleni wymagają ciągłego uzupełniania wiedzy.

 

2010

Stąd też przekładamy tak dużą wagę do uczestnictwa w prestiżowej konferencji “Architektura Krajobrazu”.

Międzynarodowa Wystawa “Zieleń to Życie”

2012

 

Pierwsza wystawa szkółkarska “Zieleń to życie” odbyła się w 1993 r. i od tamtego czasu stała się najważniejszą tego typu imprezą w Europie Środkowo-wschodniej. Obecnie bierze w niej udział ponad 300 wystawców, w tym ponad 90 polskich szkółek. Na wystawie co roku prezentowane są setki roślin oraz wszelkie nowinki techniczne. Dzięki regularnemu udziałowi w konferencji gwarantujemy Państwu najlepsze przygotowanie do pracy z Państwa ogrodem.

 

2015

 

Uczestnictwo w seminariach “Zieleń to życie” pozwala na wymianę doświadczeń ze specjalistami działającymi w branży architektury krajobrazu nie tylko na polskim rynku, ale także i na rynku zagranicznym.

Festiwal Sztuki Ogrodów

Festiwal sztuki ogrodów to cykl seminariów i szkoleń z zakresu architektury krajobrazu organizowany na Śląsku. Bardzo ważnym jest dla nas funkcjonowanie również w lokalnej branży i uczestniczenie w śląskiej scenie ogrodniczej.